Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kiváltottam a vállalkozói...

Kiváltottam a vállalkozói engedélyt ügyfélkapun keresztül elektronikus úton, ezek után hol és milyen bejelentési kötelezettségeim vannak? Gondolom Apeh, önkormányzat. De itt mit kell, hogy kell?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen keress könyvelőt, mert ha ilyen laikus vagy nem hiszem, hogy meg tudod oldani a könyvelést önállóan-bejelentők beadása, pénztárkönyv vezetése, analitikák vezetése, bevallások beadása (van olyan, amit havonta kell benyújtanod, vagy legalább egy nyilatkozatot , ha nullás), rád vonatkozó törvények követése.


Amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak: 180, 1041, 101E nyomtatványokat kell kitölteni, be kell jelentkezned az iparűzési adó hatálya alá is.

2011. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, könyvelőm már van, csak nem akartam emiatt is zaklatni, ggondoltam felteszem itt a kérdést és itt is kapok rá választ hamar! És be is jött, mégegyszer köszönöm!
2011. jan. 27. 08:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van könyvelőd nyugodtan zaklasd emiatt, hidd el nem veszi zokon, mert ez a dolga. Ő tudja, hogy mit, hogy kell.
2011. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!