Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Idegenforgalmi szakmenedzser...

Idegenforgalmi szakmenedzser szakon végeztem és szeretnék nyitni kávézót kell még valami vagy elég az idegenforgalmi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kávézó megnyitásához elsősorban pénz kell. Nem tudok róla, hogy bármilyen iskolai végzettség kellene hozzá. Az persze nem mhátrány, ha van egy szakirányú végzettség, amivel okosan növelheted a forgalmat. Amúgy szerintem más fontos (pl. egészségügyi" megfeleleőség is kell, amibe erősen beleszól az ÁNTSZ. Nekem esztergályos végzettségem van, és egyéni vállalkozóként számítógépes kiadványszerkesztéssel, fotó-, videókészítéssel foglalkozom... Mondjuk ha fotóműtermem lenne, akkor kellene egy mestervizsga (vagy valami hasonló). Menj el az önkormányzathoz, és mindent elmondanak. Nem irigyellek, de sok sikert kívánok hozzá! Ha megnyitod, szólj! Meglátogatlak! Szeretem a finom kávékat! :)
2011. febr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!