Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Benzinkutat szeretnék nyitni,...

Benzinkutat szeretnék nyitni, mik kellenek hozzá? Sajna pénzem nincs, államilag van valami segítség?

Figyelt kérdés
Biztosan bejönne,mert felénk csak 1 benzinkút van,az is a forgalomtól távoleső helyen.
2011. febr. 1. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Minimum önerő szükséges legalább 40 %..aztán talán lehet pályázni. De egy pályázat megírása néhány millió, amit neked kell állnod( előfordulhat hogy nem is sikerül)..így is akarod te azt a benzinkutat?:) Pályázni nem könnyű, erős feltételek vannak, szóval semmiből és még a semmiből is pályázattal nyitni bármit is lehetetlen.
2011. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hihetetlen ez az ország!Azért csinálnám,mert felénk nincs munka,godoltam ebből tuti megélnék.Ha lennének millióim régen elhúztam volna innen.
2011. febr. 4. 10:35
 3/4 anonim válasza:

Ez a magyarország! Nagy igények, kevés utánajárás/munka.

Állami segítség, ez mi szánalmas.


Először is, el kell múlnod 18 éves (bocs nem néztem ki).

Ha állami segítséget akarsz, akkor azt csináld állam nélkül. Limonádéból szerzel tőkét, veszel gázolajat/benzint és kicsibe elkezded.


de hülye embernek beszélek, mert az nem hoz gyors pénzt, az állam meg köcsög, mert nem ad pénzt, dolgozni meg nem akarok mert szar a munka........

2011. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
benzinkútból épp ott van és épp annyi, amennyi kell, rafinált mérésekkel, forgalomszámlálással ezeket mérik. Biztosan van olyan hely, ahol lehetne kutat építeni, de ez nem úgy van, hogy van egy ötletem, milyen jó és milyebn köcsög az állam, hogy nem támogat. Kicsit dolgozni kell érte, ha szerzel egy telket, már megvan a kúthoz való 10 %-a :)
2017. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!