Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerülne megnyitni...

Mennyibe kerülne megnyitni egy kisebb éttermet? Különlegesebb szendvicsekre gondolok vagy esetleg lehet ott főtt kaja is. Mennyi pénz kellene hozzá?

Figyelt kérdés
Olyat gondolok, ami még nincs, ritka, különleges kajálda.
2011. febr. 13. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Min 10 millió Ft.
2011. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És egy sima,de különleges melegszendvicses helyet?
2011. febr. 15. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy üzletet kibérelsz,csak a bérleti dijj többszázezer lehet,akkor még kérnek kaukciót is,(attól függ hol az üzlet)aztán céget alapitani,árúval feltölteni,engedélyeket kiváltani,ide oda fizetni,bejelenteni a dolgozót,annak a járulékait fizetni.Szóval nem egyszerű.
2011. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

6 hónap bérleti díj előre,:kb 1,2 milló Ft

cégalapítás:kb 100-150 ezer Ft

Berendezés,+ néhány gép,de jobb,ha már berendezett és engedélyekkel rendelkező helyet veszel bérbe,de min:1millió Ft

Áru,alapanyagok stb:2-300 ezer Ft

Legalább egy dolgozó bére:250 ezer Ft/hó x 3=750 ezer Ft

Reklám:kb 100 ezer Ft

Engedélyek,illetékek: kb 500 ezer Ft

Csak saccoltam,és számolgattam,mert engem is érdekelt,össz:kb 4 millió Ft

2011. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!