Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy kis bufe-stand, hamburger,...

Egy kis bufe-stand, hamburger, hot dog, gofri, cola, stb mennyire megbizhato vallalkozas?

Figyelt kérdés
Videken Egyetemi vonzaskorben gondoltuk. Milyen buktatoi vannak? Milyen olyan koltsegei problemai vannak amire indulokent nem gondolok? koszi a segitseged.....
2011. febr. 15. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a környéken nincs semmi hasonló ahol gyorsan és olcsón tudnak kajálni az egyetemisták akkor szerintem eléggé megbízható jövedelemforrást tudsz kitermelni! Nekem többek között van egy ilyen kis büfém egy egyetem közelében, több ilyen hely is van a környéken de nem panaszkodom, jól megy! A lényeg az olcsóságon van, csóró egyetemisták miatt, és ha olcsón minőséget adsz nekik azt meghálálják...buktatói vannak persze, ellenőrzések stb. engedélyeket, mivel kajával foglalkozol eléggé szigorúan veszik, de szerintem érdemes belevágni, nem azt mondom h meggazdagszol belőle, de lesz egy biztos jövedelmed és tudsz a későbbiekben tovább fejlődni, több lábo állni! Olyan költségek amire nem számítasz azok olyanok lehetnek elsősorban h "rádrohad" a kaja mert bizonyos ételt pl nem visznek annyira és akkor kuka...
2011. febr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a segitséged. Sokan pesszimisták itt, és lehúzzák az embert, és elkeserítenek. Köszönöm
2011. febr. 18. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:
hát igen sokan pesszimisták az tény, még kifelejtettem írni h a marketingre ne sajnáld a pénzt, többszörösen meg fog térülni, ma ilyen konkurencia mellett azt látom h még gyenge minőségű szolgáltatással is sokat lehet elérni ha jó a marketing (benne vagyok az üzleti életben nyakig ugyh tudom miről beszélek :) sok sikert!!!!
2011. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!