Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy esküvői szalonnak?

Figyelt kérdés
Adnátok pár tippet? Egyszerűen semmi nem jut eszembe. Előre is köszi azoknak, akik tényleg segíteni akarnak, és nem csak szórakoznak. :)
2011. febr. 19. 21:54
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Köszi a két utolsó választ is!

Az orchidea tetszik, de sajnos ilyen már létezik. A kálára gondoltam én is, de nagyon jó még a glória és az ámor is! Köszi!

2011. márc. 17. 21:23
 22/31 anonim ***** válasza:
Úgy örülnék, ha segíthetnék, ha az lenne, amit én javasoltam! Esküszöm, ellátogatnék! Ráadásul esküvőt tervezünk. :)
2011. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
És melyiket javasoltad Te? Mert ez így kicsit ködös... :D
2011. márc. 19. 18:22
 24/31 anonim ***** válasza:
A glóriás-mályvás-kálásat.
2011. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor ha sikerül beindítanom, várlak a Kála Szalonban! :)

Amúgy mikorra tervezitek az esküvőt?

2011. márc. 20. 20:52
 26/31 anonim ***** válasza:

Juj, de izgi!


Hát, lehet, hogy idén nyáron egy miniesküvőt, vagy jövő nyárra egy nagyobbat. Ki tudja, mit hoz a holnap. :)

2011. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Egyből kettő?! Az jóóó!

Merre laktok?

2011. márc. 20. 21:53
 28/31 anonim ***** válasza:
Nem, nem egyből kettő, nem tudjuk, melyiket válasszuk... Hosszú sztori. :) Bács-Kiskun megye.
2011. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Az annyira nincs messze. Én Esztergom környékén lakom.

Amúgy van elképzelésed, hogy milyen ruhát szeretnél? Mert lenne egy javaslatom, de szerintem azt inkább privátban kellene megbeszélnünk. Ha gondolod, még egy kicsit maradhatok gépnél... :)

2011. márc. 20. 22:09
 30/31 anonim ***** válasza:
Huh, épp lefeküdni indultam. Javaslatot ruhára szívesen veszek, de figyelmeztetlek: naaaaagyon duci vagyok! Ez is az egyik visszatartó ok, mert úgy gondolom, nevetségesen festenék bármilyen menyasszonyi ruhában... Hájas karok (mindig takarom), széles csípő, nagy s*gg, és roppant alacsony vagyok. Derekam van. Szóval ezért gondolkodom inkább egy kosztümben. :/ Persze, fogyózom is. :)
2011. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!