Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Budapesten szoláriumot szeretn...

Budapesten szoláriumot szeretnek nyitni. Merre, hogyan érdemes nyitni?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki egy ilyen vállalkozás? Mit érdemes erről tudni?
2011. márc. 3. 10:39
 1/3 sz12 válasza:

Ma már mindenhol nagyon sok szoli van(ami persze vagy jó, vagy nem) ezért nem tudom, hogy hol érdemes nyitni.

A vállalkozás vagy bejön, vagy nem, sajnos előre nem lehet tudni.

Én örülnék ha itt lenne egy percnyire tőlem:D Nem kéne buszra szállni vagy hasonló( Nem mintha lusta lennék!)

Szerintem lakótelepek környékén érdemes(persze ha nincs minden sarkon 1).

[link] ezt találtam hirtelen, ami hasznos lehet.

De mindenféleképpen érdeklődj hivatalokban.

2011. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos, ha én egy szolárium szalont szeretnék nyitni, akkor először is rengeteg pénzt gyűjtenék, minimum néhány millió forintot.

1, Bolthelyiség keresése, bérlés céljából.

2, Bolthelyiség berendezése bútorokkal.

3, Bolthelyiség berendezése célgépekkel. Most jönnek ugyebár a szoláriumok, esetleg egy szauna. (én mindenképpen raknék)


Magáról a válallkozásról... én egy Kft-t alapítanék, amihez ugye 500.000forint kezdőtőke szükséges.

Az előző válaszolónak teljesen igaza van. Én biztosan egy nagyobb lakótelep környékén nézelődnék, lehetőleg külvárosi részen, ahonnan nehezebb bejutni a városba, magyarul elcsábítani a d'elikvenseket a megszokott belvárosi helyekről, már ahol van. Reklámnak talán elég is lenne kezdetben, hogy a lakóházakban kiraksz néhány szórólapot.

2011. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok. Még sincs szükség néhány millióra amennyiben

1, felújított bolthelyiséget bérelsz

2, bérelsz szoláriumot, de ez esetben nehéz kialakítani az árat, hogy megérje a bérlési díj miatt is.

3, klimatizált helyiség kell


+ ne felejtsd el, hogy a szoláriumok sok energiát fogyasztanak, és a bevett gyakorlat, hogy az üzlet nyitása utáni 6hónapos kiadásokat képes legyél kifizetni, mivel átlagban 6hónap után indul be egy vállalkozás. Sok sikert!

2011. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!