Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol hirdessem, reklámozzam a...

Hol hirdessem, reklámozzam a webáruházamat, olcsón, de sikeresen!?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Neten! :XD
2011. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hasonló profilú oldalakkal bannercsere?
2011. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A neten gondoltam, igen! Köszönöm a segítséget!
2011. márc. 21. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Google Adsense, Etarget
2011. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neten rengeteg lehetőség van, kellene tudni, mi a weblapod profilja, ki a célcsoport.


Hiszen ettől függ, hogy számodra mely hirdetési mód megfelelő.


Pl. ha könyvvizsgáló céged van, akkor az ingyenes apróhirdetésekkel nem sok sikered lesz, viszont ha 100 Ft-os harisnyákat árulsz, akkor a google adwords a rossz választás ( ahol egy kattintás is elvihet 100 Ft-ot... )


Lehetőségek pl.: népszerű weboldalakon bannerhely vásárlás, apróhirdetések, partner marketing, google adwords, FB céges weboldal és/vagy FB fizetett hirdetések... ezen kívül van még jónéhány, de fontos, hogy a profilodnak és a célcsoportodnak megfelelő módot válassz...

2011. márc. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én itt hirdetem és nekem bevált minden szempontból.

[link]


Fix kattintási díjakkal működik.

2013. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!