Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha használtruha üzlet nyitásáh...

Ha használtruha üzlet nyitásához nem kell végzettség, akkor ha nekem nem kell, de én alkalmazottat veszek fel, neki sem szükséges?

Figyelt kérdés
Ez idéntől van így a ruházat, papír-írószer, virágbolt, meg még egy valami üzlet nyitásánál. Ha én mint vállalkozó dolgozhatok végzettség nélkül, akkor az alkalmazott is dolgozhat végzettség nélkül?
2011. márc. 25. 08:28
 1/2 anonim válasza:
En is ezzel foglalkozom az en eladomnak van kereskedelmi vegzettsege,olyat vegyel fel akinek van es tapasztalata is a kereskedelembe amugy meg ha nincs kozbe beiratkozhat egy tanfolyamra.
2011. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Válaszóló!


Elküldöm priviben is,amit ide írok gyak.ra. Örülök,hogy végre találtam valakit,akinek van használtruha üzlete.

Azt írod Neked nincs végzettséged,de megnyithattad egyéni vállalkozóként a turidat? Akkor Én sima eladói végzettséggel is megtehetem és dolgozhatok is a boltomban ugye?


Segítséged előre is köszönöm!:)

2011. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!