Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha tehetnétek milyen üzletet...

Ha tehetnétek milyen üzletet nyitnátok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ha tehetném egy 30 lyukas zártkörű elit golfpályát nyitnék fedett ütőpályával és évi 25 milliós tagdíjjal.


De sajnos nem tehetem...


Azért egy kicsit szűkíthetnéd a kört, ha nem csupán elméleti a kérdés.

2011. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
100%

Éjjel nappali fénymásolót a Fogarasi Tesco-ban.

Ott van egyedül éjjel-nappali Posta és a környéken sehol másoló.

2011. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel hobbim és kedvenc témám a sportautó, ezen belül a Porsche és szeretem a csővázas, kisszériás sportkocsikat, egy sportautó építő manufaktúrát és javítóműhelyt.
2011. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Helyesen: "a csővázas sportkocsikat IS" a javító műhelynél meg a kisszériás kocsik és a Porsche együttesen
2011. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy olyan igazi olasz kávézót nyitnék egy (több) forgalmas helyen, ami nem puccos és akár a pultnál állva is be lehet nyomni egy (jóízű!) presszókávét, vagy már kora reggel le lehet ülni és beleolvasni egy friss napilapba. Sokszor ha megyek valahova a városban és előbb érkezem mint a megbeszélt időpont, nem marad más, mint az utcán ténfergés, mert nincs egy ilyen normális hely. Legutóbb is volt felesleges negyed órám, ott grasszáltam a II. kerületben föl-alá az utcán, mert vagy beülős-puccos helyek vannak ahol fix hogy nem végzel 10 perc alatt, vagy az utcai kv automata. Sajnos viszont egyáltalán nem értek a vendéglátáshoz, meg amennyire tudom a belváros a maffiozók terepe, uh ez marad egy álom :S
2011. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Falusias campinget, sok programmal a hollandoknak
2011. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

egy cukrászdát *_* ez mindig is egy álmom volt :D imádok sütit sütni, az ízük már más kérdés..xd

16/l

2014. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!