Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Honnan lehet megtudni, hogy...

Honnan lehet megtudni, hogy egy adott tevékenység folytatásához milyen végzettségek szükségesek?

Figyelt kérdés

Sajnos "csak" munkából egyre nehezebb megélnem. Értek 1-2 dologhoz, de papírom nincs semmiről. Gondoltam rá, hogy ki kéne váltani a vállalkozóit, és másodállásban azt csinálnám. De nem tudom, hogy mik azok a tevékenységek, amik képzettséghez kötöttek, és mik nem.

Ha tudtok segítsetek!


2011. ápr. 28. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az önkormányzatnál (ha még ott adják a vállalkozóit) tudnak adni egy "rövid" listát, vagy legalábbis meg tudják mondani, hogy amire vállalkozóit kérsz, ahhoz milyen szakembergárdával kell rendelkezned, vagy saját végzettséggel.
2011. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Okmányirodában tudnak neked segíteni. Sajnos lista nincs róla, legalábbis rám furcsán néztek amikor megkérdeztem. De ha van ötleted, hogy mit szeretnél csinálni, egyből megmondják, hogy mi kell hozzá.

Manapság viszont már szinte mindenhez kell valamilyen végzettség...

2011. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
milegyek.hu
2011. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!