Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha van egy ötletem, hogyan...

Ha van egy ötletem, hogyan mondhatom el valakinek úgy, hogy az ne nyúlja le és használja fel?

Figyelt kérdés

Tehát van egy tervem, amivel egy piaci rést szeretnék betömni - az ágazat most lényegtelen - és minden adott, csak befektetőkre van szükségem, akik ismerik ezt az ágazatot. Vegyük a legoptimistább példát a kérdés kedvéért:

minden készen áll, semmi gubanc csak valahogy fel kell vázoljam a befektetőnek, hogy miről van szó. Hogyan tehetem azt meg, hogy bemutatom nekik az elképzelésemet és ne nyúlják azt le azzal a gondolatmenettel: Ez könnyű, megcsináltatom mással olcsóbban. És elhajt.


2011. máj. 14. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
szabadalmi hivatal?
2011. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ez egy olyan üzlet, aminek nem kell szabadalom, csak egyszerűen lenne rá kereslet, azonban még nem alkalmazza senki, tehát a levédetése nem hiszem hogy sikerülne.
2011. máj. 14. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!