Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Használt ruhák árusításával...

Használt ruhák árusításával szeretnék foglalkozni. Kiválthatja-e a párom a vállalkozóit főállás mellett, és alkalmazhatna-e engem gyes alatt. Valamint így milyen járulékokat kell fizetnie? Esetleg mentesül-e valami alól?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 10:17
 1/4 anonim válasza:
22%
Szerintem nem de én is vo.... tudod mit? Semmi kedvem sincs írni. Old meg!
2011. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de azt hiszem nem lettem okosabb!
2011. máj. 22. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Kiválthatja, de inkább kft.

Indok: vállakozóként 46% körül van ami marad neki jövedelem a bevételből. Kft-ben osztalékként kivehető. Elvonás 20% körül van. A kft-ből is a 2 személyes kft.

Könyvelőt kérdezz meg, lehetőleg olyat aki ügyfélbarát esetleg később elfogadnád könyvelődként

2011. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerült kiváltani? Hogy lett végül? Hasonló helyzetben vagyok és tájékozódom, előre is köszönöm a segítséget!:)
2011. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!