Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Árubeszerzés Vaterára, hogyan?

Árubeszerzés Vaterára, hogyan?

Figyelt kérdés
Sok olyan eladó van fent Vaterán, akik beszerzőktől adják el a ruhákat. Gondolom drágábban mint amennyi a beszerzési ár. ( Ezek azok akik profi képekkel több méretben árulják a termékeiket ) Hogyan csinálhatnám ezt énis? Hol van ilyenre lehetőség, hogy valaki beszerzési áron adja nekem a ruhákat?
2011. máj. 20. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami neked beszerzési ár az másnak az eladási ár. És ami neked eladási ár az a vevőidnek vételár.

Én kereskedek a vaterán de eszem ágában sincs elmondani hogy honnan szerzem be, már bocs. Szerintem más is így gondolja.

2011. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én könyveket árulok a vaterán és többnyire az antikváriumunkban vásárolom meg, illetve hirdetések útják.

Tehát a kereskedőknek nagyon nagykran van boltjuk is (vagy volt), így van piacismeretük.


Akinek jó beszerzési forrása van nem hiszem, hogy elárulja. Ellenérdekeltek vagytok.

2011. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én jó fej leszek és elárulom, hogy nagyon sokan az ebay-ról veszik a cuccokat. olcsón a kínaitól 1-200 Ft-ért és eladni többszörös áron.


Múltkor akartam venni húshőmérőt. Vaterán 2.700 Ft volt. megnéztem, ugyanaz ebay-en 800 Ft +ingyen posta.

2011. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!