Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üzlettulajdonosok, bérlők!...

Üzlettulajdonosok, bérlők! Mennyi szokott lenni havonta a rezsiköltségetek?

Figyelt kérdés
Írjátok meg azt is, mekkora az üzlet és milyen tevékenységet folytattok.
2011. máj. 27. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahány üzlet, annyi változat!

Attól függ, hogy:

- az ország melyik részén van, és melyik településen

- azon belül központban, vagy nem

- mennyivel többen keresnek kiadót helyet, mint ahányan kínálnak

- mekkora a négyzetméter

- milyen kapcsolódó helyiségek tartoznak hozzá (raktár, szoc. helyiség stb.)

- a bérbeadó mennyire veri fel az árat

- a bérlő mennyire tud takarékoskodni

2011. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a bérleti díjra gondoltam, hanem a rezsire. Pl. villany, gáz. Én szépségszalont bérelek és irreálisan magasnak tartom a rezsit, amit fizetek, hiszen alig használok áramot. Arra lennék kíváncsi, hogy mások mennyit fizetnek átlagosan egy hónapban.
2011. máj. 30. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


én pont fodrász vagyok :) az üzlet kb 40 nm, 2 műszakban 6an dolgozunk(de így is csak 7-18h-ig vagyunk ott). a rezsink fejenként 18ezer körül van, szóval 108ezer körül van összesen. ebben benne van a közös költség, a telefon, a víz, gáz, áram, stb. szerintem is irreálisan drága, nem létezik, hogy ennyi mindent használunk. ja, és budapest üllői út. még annyi, hogy télen a fűtés dob rajta, nyáron meg 3 klíma üzemel.

2011. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja, és hétvége nélkül, szóval havi 20 napra ennyi.
2011. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!