Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Más is eljátszott már a...

Más is eljátszott már a gondolottal mi lenne ha megnyerné az ötöslottó főnyereményét?

Figyelt kérdés
Én mindig álmodozom. Tuti elköltöznék innen, saját házat építenék a saját elképzelősem szerint, vennék 1-2kocsit, de nem 20-30milliósat.Egy jó ideig tuti nem dolgoznék sehol, hanem utazgatnék, bejárnám a világot. Egy idő után valamivel csak elfoglalnám magam és vmi könnyű munkát vállalnék.De ez nem biztos.Nyilván szüleimnek is adnék. Hát szép dolog az álom, de lehet ma este az álomból valóság lesz...(ötöslottó sorsolás)
2011. máj. 28. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Maldív-szigetekre költöznék
2011. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerinted nem futott át az agyán ez MINDENKINEK aki lottót vesz? Különben minek venné? :)


Amúgy nekem feltett célom lenne, hogy bekerüljek a 100 leggazdagabb magyarba 10 éven belül. Talán 5 milliárd körül van most a határa a 100. helynek :)

2011. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már akár egy hármassal is teljesen elégedett lennék!
2011. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán ezért nem nyerünk, mert előre elköltjük.
2011. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem jött be :))
2011. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem lett egy kettesem
2011. máj. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!