Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi bruttó árbevétele van...

Mennyi bruttó árbevétele van egy ruhaüzletnek havonta?

Figyelt kérdés
Azoktól várok válaszokat, akik dolgoztak ruhaüzletben, vagy tulajdonosok. Saját ruhaüzletet szeretnék nyitni. Igazándiból már meg van hozzá márka, helyszín. De kb. mennyi bevétel várható egy plázában lévő ruhaüzlettől? Mert hallok adatokat, de jobb lenne több információ. Valaki tudna írni esetleg egy havi átlag forgalmi összeget? Ruhák ára 4000-20 000ft között mozog.
2011. jún. 5. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontos összegről fogalmam sincs, szerintem aki tud, az sem írná meg a bevételt, de szerintem ebben a kategóriában most elég nehéz. Úgy gondolom vagy az olcsó dolog megy,mert ruhára szükség van, pénz meg nagyon nincs, vagy pedig azokat érdemes megcélozni akiknek van pénzük bőven,tehát a felső kategóriát.

Minden esetre ez csak az én véleményem, őszintén sok sikert kívánok neked és jó megélhetést:)

2011. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
inkább naponta 0-400 000 boltja és plázája válogatja
2011. jún. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!