Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vásári arcfestéshez törvényile...

Vásári arcfestéshez törvényileg mi kell?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy jogilag hogyan tudom megoldani. Vállalkozónak kell lennem, vagy elég kiskönyvvel dolgozni, nyugtát kell e adni...ilyesmi

A hivatalos oldala érdekel


2009. márc. 20. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kiskönyvvel nem működik, hiszen akkor az id kell aki foglalkoztat. Az okmányirodán kellene megkérdezni, hogy ez milyen tevékenységnek számít, milyen végzettség kell esetleg hozzá. Nyugtát biztos kell tudnod akni, sőt számlát is ha valaki kér.Ha nincsa főállásod, az első naptól járulékot kell fizetned magadután, ha van bevételed, ha nincs.
2009. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert itt nálunk Veszprémben az Utcazene fesztivál alatt megszállták a várost az arcfestők és a hennások, és a munkahelyemen én is elég gyakran szoktam arcot festeni, és jövőre én is kitelepülnék, csak nem tudom mi kell hozzá. Van olyan esetleg aki az Utcazenén festett?
2009. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok! A hugomat nagyon érdekelné a dolog, valaki bővebb információt nem tudna adni hogy törvényileg mi is kell hozzá? Előre is köszönöm!
2010. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!