Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek lenne igény a...

Szerintetek lenne igény a lentebb szereplő termékre?

Figyelt kérdés

[link]


a fent szereplő termékről lenne szó. Arra gondoltam egy jó barátommal, hogy ilyeneknek a gyártásába kezdenénk. Az egyik internetes oldalon láttam hasonló terméket, aminek borzasztó ára volt. (9-10 ezer ft) Úgy gondolom ennek a töredékéért is előlehet állítani egy ilyet, és talán még lenne rá igény is. Számomra ötletes és dekoratív dolog. Eddig nem is tudtam hogy van ilyen amíg nem láttam. Ha jó reklámot sikerül készíteni hozzá és sokaknak megtetszik akkor talán eltudjuk adni, persze elérhető áron. Mi a véleményetek?


2011. jún. 13. 22:41
 1/5 anonim válasza:
Nekem tetszik:)
2011. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, én nem venném meg, mert nincs rá szükségem (persze ez nem azt jelenti, hogy senki nem vásárolna ilyet). Szerintem, ha hasonló jó ötletekkel álltok elő és egyszerre hirdetitek őket, akkor biztosan lenne rá igény, de ez nem olyan dolog, ami mindenkinek kell és ha vesz is valaki, akkor elég neki 1-2 darab.


A helyedben több praktikus dolgot is kieszelnék, mert így jóval nagyobb a valószínűsége, hogy lesz profit is.

2011. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen több félét is készítenénk, nem csak olyat amire egy kulcscsomót lehet feltenni :) minden esetre köszönöm a biztatást :)
2011. jún. 13. 23:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan egy egyszerű dolog tovább-bonyolítása. Nekem nem tetszik, de másnak lehet hogy igen.
2011. jún. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó az ötlet, de ebből számottevő pénzt csak akkor tudtok csinálni, ha

a) csináltok egy kütyüboltot, ahol sokféle kütyüt árultok, ezt is,

b) ügyesen reklámoztok és egy rétegnél divatot csináltok ebből

A második esetben fontos, hogy legyen egy jó dizájnos márkátok, amit jeleztek, mert ha sikeres lesz a termék és elkezdik másolni, fontos hogy megkülönböztessétek magatokatm hogy titeket válasszanak a vevők :)

2011. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!