Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » GARAGE Sale! Garázs "ürités"....

GARAGE Sale! Garázs "ürités". Ezt nyugodtan csinálhatom minden hatósági papír nélkül?

Figyelt kérdés

Rengeteg felgyülemlett cuccom (ruhák,cipők,bútorok,konyhai eszközök) keletkezett az elmúlt évben.

Szeretném eladni őket,persze olcsón,hogy mindenki jól járjon.

Főúton lakom Bp.-en,kiírhatom a kapura? Vagy hogyan csináljam? Kicsit félek az idegenektől...Kérlek adjatok tanácsot !!!!


2011. jún. 15. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írd ki a kapura, az vonza a tolvajokat, és a pénz nélküli kíváncsiskodókat. Gondolom egyikre sem vagy kíváncsi. Járják az utcákat a "lomisok" na ezeket se hívd be, én már egyszer megjártam, csak azt vitték el ami értékesebb volt a szemét meg maradt...


Vidd ki őket a Petőfi csarnok bolhapiacára. Ha nem akarsz vele foglalkozni, keress egy megbizható fiatalt aki kiviszi helyetted, legalább egy kis zsebpénzt is kereshet.


Felrakhatsz egy-két értékesebb, kurrensebb árut a Vaterára vagy más aukciós oldalra is.


Használható ruhát cipőt ad le a segélyszervezetek gyűjtőhelyére.


Magánszemély 300.000 Ft-ig adhat-vehet illeték és adómentesen másik magászemélytől.


A nyereséged - ha lesz - meg fektesd be nálam! :)

2011. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod !!!

Sajnos a piacos dolgot már próbáltam,de mindig ráfizettem... Majd lesz valahogy.... :((

2011. jún. 17. 17:22
 3/4 anonim válasza:

Vaterázd el egész egyszerűen: [link]


Kiépült rendszer, és a felek postázni is tudják egymásnak az eladott terméket!

2011. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,köszönöm ismerem a vaterát,de el sem hiszed,mennyi cuccom van. Képtelenség ennyit fotózni,feltenni...RENGETEG !!!

A nagy dolgokat feltettem,pl.bicaj,bútor,de a sok csitri-csátré (ami valakinek lehet,hogy fontos) -ra nem lenne időm..

Azért köszi a tanácsot!

2011. jún. 18. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!