Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe fektessem majd a pénzemet?

Mibe fektessem majd a pénzemet?

Figyelt kérdés
2 év múlva jutok hozzá a pénzemhez ( 5 000 000 Huf) szerintetek mibe lenne érdemes befektetni; tőzsdére és hasonló dolgokra nem vagyok kíváncsi, mert nem szeretnék bukni. Gondolkodtam, hogy veszek egy földet és azon termesztek valamit, de nem tudom, hogy jó ötlet-e, vagy egyáltalán megérné.
2011. jún. 23. 14:08
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Szia!

Mostanában nagyon le vannak menve az ingatlan árak. Ha egy olyat akarsz amiben biztos nem buksz, szerintem vegyél egy ingatlant, habár nem tudom 2 év múlva milyenek lesznek az árak, de a lényeg hogy mostanában már annyira áron alúl is lehet venni, hogy 5 milláért simán találsz.


Kiadni bérbe, min. 50 ezerért ki tudod Budapesten, ha jó helyen is van, jó lakást találsz, még többért is. De tegyük fel akkor is 100 hónap alatt visszahozza az árát, és még mindig van egy lakásod! S ha visszamennek az ingatlan árak jóval drágábban is eladhatod!

2011. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Csak abban nem vagyok olyan biztos h. találnék albérlőt... vagy akad bőven?
2011. jún. 23. 14:39
 3/21 anonim válasza:
Hát Budapesten igen.. egyetemisták, melósok, fiatal párok stb stb... Csak türelemmel kell lenni, és nagyon áron alúl és jó helyen venni:) De vannak ilyenek h nagyon megvan szorúlva s gyorsan elakarja adni olcsón.
2011. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

na egy példa:

[link]

Látod lehet találni nem is olyan sok kereséssel:)

2011. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor köszönöm szépen az ötletet:) Esetleg még ha valami az eszedbe /eszetekbe/ jut szívesen várom az ötleteket!
2011. jún. 23. 14:49
 6/21 A kérdező kommentje:
Hm, tényleg és egész igényes kinézetű is
2011. jún. 23. 14:51
 7/21 anonim ***** válasza:

a föld sokkal jobb ötlet mint az ingatlan


az ingatlanpiac masszívan túlárazott

2011. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Főldel az a gond, nagyon el van terjedve az importálás.. auchan, tesco.. mind kinntről hozza a zöldségeket.. ingatlan akkori s hamarább visszahozza, mindig ott van bármikor el lehet adni.. ha jót veszel jó helyen persze.
2011. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Másik, hogy kösd le, bankban. Az is hoz 500-600 ezret évente!
2011. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Földnél amúgy én úgy gondoltam hogy nem maga az előállított gyümölcsöt vinném "piacra" hanem valami terméket pl.: eper->eperbor, barack> lekvár... vagy nem tudom...
2011. jún. 23. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!