Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját termék bolti forgalmazás...

Saját termék bolti forgalmazásához mindenképpen kell cég?

Figyelt kérdés
Ha nekem van mondjuk egy naptáram, amit szeretnék boltoknak is továbbadni, ahhoz mindenképpen szükséges, hogy cégem legyen, vagy megoldható máshogy is, adásvételi szerződéssel vagy ilyesmi módon?
2011. júl. 1. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
lehetsz egyéni vállalkozó is
2011. júl. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem akarok vállalkozni, egyszer alkalom lenne, kis költségvetésű, nem is a profitra hajtva elsősorban, hogy legyen ilyen termék is egy-két helyen a polcokon.
2011. júl. 1. 19:50
 3/5 anonim válasza:
Kérdezd meg a Kiszel Tündét, hogy kiváltott-e vállalkozóit, hogy teríthesse az országban a Kis Donatellácskáról készült naptárakat!
2011. júl. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is hasonló dologgal foglalkozom. Kreativ holmikat készitek. A menet a következő. Apehnál kiváltassz magánszemélyes adószámot. Dijmentes, rögtön megkapod, ezután megveheted a számla és nyugtatömböt kg. 1000.-Ft alatt van. Ha érdekel hol vettem ilyen olcsón megirom. Itt a tevékenységi kör: egyéb alkotó tevékenység, csak saját készitésü dolgot árulhatsz. Igy tiszta, le vagy fedve, és bárhol elfogadják
2011. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez nagyon jó ötlet!

Vajon a naptár is saját készítésűnek minősül? Azt ugye nyilván nyomdában gyártják, nem itthon fogom nyomtatgatni, de olyan szempontból meg teljesen saját, hogy senki másnak nincs olyanja, mert én adom hozzá a képeket, meg én mondom meg, hogy milyen legyen...

2011. júl. 9. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!