Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért olyan olcsók a számítást...

Miért olyan olcsók a számítástechnikai webshopok?

Figyelt kérdés

Hogy tudnak ilyen jó árat kínálni, hogy még a nagyobb nagykerek árai alá is tudnak menni? (és van számla, meg garancia is.)

Persze tudom, sok költség nincs, viszont nagy tételben sem tudnak vásárolni, hisz a forgalmuk nem olyan nagy.


2011. júl. 6. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagy tételben is tudnak vásárolni csak akkor nem éri meg. Benne áll a pénze. ( Hagyományos bolt jellegű értékesítés. ) Csak azt és annyit vesznek meg amire megrendelése van. Ezért van, hogy reggel rendelsz délután esetleg másnap reggel elviheted vagy kiszállítják a webshop-ból.

Ha megnézed a webshopok üzemeltető cégeit egy cégjegyékben akkor láthatsz 3 milliárd és 70 milliós éves forgalmú céget is.

A nagyker ár: a saját nagy keres árai alá nem hiszem, hogy megy. Esetleg konkurencia nagyker ár lehet az amit említesz. Ha az előbbi az igaz, akkor vélhetően nem sokáig fogja bírni.


Ez is lehet a kérdésedre egyfajta válasz.

2011. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, valóban naponta szaladnak el a nagykerbe, az éppen aktuális megrendelésért, ez világos. Csak azt nem tudom, hogy melyik nagykerből szerezhetik, mert amiket én ismerek, azok bizony nem adják ilyen jó áron.
2011. júl. 7. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!