Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba kezdjek...

Milyen vállalkozásba kezdjek a közép majd a főiskola mellett, majd esetleg a terhesség alatt, hogy jó kereset kiegészítőként szolgáljon?

Figyelt kérdés

Szeretnék keresni egy kis pénz. Most 15 éves vagyok. És olyan dolgokra kéne, mint ruha. Szóval sok ruha. Szeretek öltözködni.

De később a fősuli alatt is kéne valami hasonló célból.

Aztán, majd majd majd később mikor terhes leszek nem akarok otthon ülni és tétlenkedni, hanem csinálnék valamit

Szóval nem kőművekedésre gondolok, hanem pl. ülő munka.

Szóval olyan kéne ami a suli mellett is jó. Ami nem zavar a tanulásban. Tehát akkor hagyom abba és utánna akkor folytatom, amikor akarom.

pl. hasonló a gyöngyszövés. PL. odaadnám anyumnak neki van valálkozó engedéje és eladni. Vagy vmi ilyesmi


2011. júl. 31. 16:47
 1/1 anonim válasza:
Nekünk van ilyen ismerösünk aki nagyon szép nyakláncokat vagy karkötöket meg mindenfélét füzött gyöngyből és anyumnál árusitotta nagyon jól keresett vele :) meg amikor annyi voltam mint te akkor nagyimná a disztököket leszedtem és eladtam anyum üzletébe azzal is kerestem egy 20.000.-
2011. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!