Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit írjak az üzleti tervbe (5...

Mit írjak az üzleti tervbe (5 éves)?

Figyelt kérdés

Van egy külföldi cég,akinek a viszonteladója szeretnék lenni itthon. Mit várnak itt az információs lapon,mit írjak 5 éves tervhez?

Pl. kereskedni fogok, több városban jelen lesz a termék, sok alkalmazottam lesz, vagy miket írjak??


2011. aug. 13. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez lenne az első vállalkozásod? Egyáltalán vállalkozás formájában szeretnéd csinálni a viszonteladóságot?


De egyébként az érdekli őket, hogy mennyit fogsz venni tőlük. Pl.


2012 Q1: 100 units

2012 Q2: 135 units

stb.

2011. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alapítottam egy KFT-t erre a célra,és igen,ez az első vállalkozásom. Viszont még árlistát se kaptam,így is tudnom kellene tervezni,hogy mennyit fogok vásárolni?
2011. aug. 13. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván kell. Nagyjából tisztába kell lenned az árral, hogy mennyiért kapnád.


Aztán ha beadsz egy jó üzleti tervet nekik az alapján fognak kezdetben egy árat mondani neked.


Pl.:


A példa kedvéért sót szeretnél árulni.


Normál esetben minden kedvezmény nélkül 100 egység pénzért kapod kilóját.


Elküldöd az üzleti terved, amiben az szerepel, hogy első negyedévben 10 Tonnát, második negyed évben 12 Tonnát, harmadik negyedben 20 tonnát, stb... tervezel eladni.


A cég meg majd úgy reagál rá, hogy a minimális rendelés pl: 5 Tonna.

Amennyiben az éves rendelésed meghaladja a 20 tonnát akkor adnak 3% kedvezményt. Ha meghaladja a 30 tonnát akkor 5% kedvezményt. És így tovább.

2011. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit árulsz?
2011. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg egy komoly céges üzleti tervet igényel akkor találtam egy kft-ről szóló üzleti tervet. Szerintem alap elképzelésnek jó a számodra is. A te cégedre kellene valahogy "ráhúzni".
2011. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!