Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy használt ruha üzlet beindítása?

Figyelt kérdés
Ha a ruhák már megvannak, és a helyiség bérleti díját sem számoljuk bele? Gondolok itt engedélyekre, vállalkozói igazolványra, berendezésre (ruhaállványok, pult, pénztárgép, stb)és mondjuk egy táblára a bolt nevével. Hálás lennék olyanok válaszáért IS, akiknek van ilyen üzletük!
2009. ápr. 17. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen üzletem - bocsánat - csak éppen hasonló dolog foglalkoztat. Én nem szeretnék üzletet nyitni, csak a környéken lévő városokban heti egyszer kínálni a portékámat. Szeretném megkérdezni, hogy ehhez milyen engedélyre van szükségem? Ha Kft tulajdonosa vagyok már, akkor külön nem muszáj vállalkozói, ugye? Engedély honnan kell, te mit tudsz?
2009. ápr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmit nem tudok róla. Gondolom a vállalkozói igazolványt az okmányirodában, az engedélyt pedig a hivatalban kell kérni. Ennél többet én sem tudok, de szerintem biztosan megérné úgy csinálni, ahogy írtad. Nálunk is járt egy nő, és elég jó ruhákat lehetett venni nála, meg mindenféle háztartási cikket, és szerették, mert közvetlen volt, és sokkal olcsóbban adott mindent, mint a boltok. Sőt, volt hogy ajándékot is adott, van árengedményt. Szerintem próbáld meg.

Engem viszont azért érdekelne a bolt nyitás, mert nincs autóm és jogsim sem, viszont van egy pici gyerekem, aki még nem óvodás korú. Talán egy kis befektetéssel jobban is élhetnénk. Ezért érdekelne, hogy mennyibe kerülne a berendezés, hogy mennyit kéne belefektetni.

Köszi a választ.

2009. ápr. 21. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok (igaz nincs is más). Köszönöm a válaszodat! Mindenképpen utánanézek. Biztatást adtál ezzel a példával! Sok sikert neked és nekem is! Én is a picik melletti keresetkiegészítés miatt csinálnám!
2009. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudod, örülök, hogy nem csak én vagyok így ezzel. Sajnos a mai világban muszáj valamit kitalálni, mert a gyes semmire sem elég. Úgy látom van erre kereslet, és nálunk nincs ilyen fajta bolt a környéken, csak a szomszéd városban. Van egy nagyon jó ötletem ezzel kapcsolatban, ha gondolod írok privátba, ha érdekel.

szép napot neked!

2009. ápr. 21. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!