Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy újságos pavilon üzemelteté...

Egy újságos pavilon üzemeltetése mennyire jövedelmező?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy olyan helyen, ahol leszállnak az emberek a buszról és előtte mennek el a belvárosba.
2011. szept. 6. 12:17
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Kérdezd meg Rupert Murdoch-ot, hogy szerinte mennyire van jövője a nyomtatott sajtónak! :D
2011. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"1953-ban Murdoch a News Limited ügyvető igazgatója lett, amit az apjától örökölt.[1] Az 1950-60-es években megszerezte több ausztrál és új-zélandi újságnak a tulajdonjogát. Az Egyesült Királyságban 1969-ben kezdett el terjeszkedni, Murdoch megvásárolta a News of the World-öt és a The Sun-t, melyet Nagy-Britannia legolvasottabb napilapjává tett. 1974-ben New York-ba költözött és az Egyesült Államokban is elkezdett terjeszkedni. 1985-ben amerikai állampolgárrá vált. 1981-ben megvette a The Times-t. Murdoch News Corporation-je 2000-ben közel 800 céget birtokolt több mint 50 országban.


Murdoch eddig háromszor került be a Time 100-ba, a világ legbefolyásosabb emberei közé. 2010-ben Murdoch a 13. helyet foglalta el a Forbes A világ leghatalmasabb emberei (angolul The World's Most Powerful People) című listáján.[2] Murdoch vagyona 7,6 billió dollár körül van, így 2011 márciusában a 117. leggazdagabb ember volt a világban.[3]"


Gondolom ennyire!!

2011. szept. 6. 12:49
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:
Én úgy emlékszem, a jövőt írtam, ez meg a múlt...
2011. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Smartguy86 ***** válasza:
2011. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lapker a legszemetebb cég, ami létezik.

1-10 millióig kérnek kauciót az üzemeltetőktől, a leltáreredményt úgy csűrik-csavaják, ahogy akarják. Én 4 éve pereskedek velük.

2011. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De amíg csináltad, addig megérte? Meg tudtál belőle élni?
2011. szept. 6. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
8 hónap alatt kerestem annyit, hogy pillanatnyilag nem fizettem rá, de nem is maradt semmi, azon kívül, amit perelek rajtuk.
2011. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!