Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Iskolabüfé nyitásához milyen...

Iskolabüfé nyitásához milyen követelmények vannak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

vállakozói tuti kell.

meg persze egy hely ahol még nincs büfé

2011. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi ezt én is tudtam, de ha mondju ezek megvannak??? akkor mi kell még??? én valami igényesebben gondolkodom, ahol saját készítésű nasik is lennének, ami mondjuk "nam annyira egészségtelen" szóval ahol a gyerekek nem csokira és chipsre költik az otthon kajára kapott pénzüket...
2011. szept. 7. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarsz csődbe menni, áruld a csokit meg a chipset, különben a gyerek megveszi a kisboltban iskolába menet, rád meg rád rohad a zöldség... rá kéne már jönni, hogy az iskolának nem feladata az egészségb*zinak nevelés :)
2011. szept. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot....de megtudhatnám végre a feltételeket?????
2011. szept. 8. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyen érdemes nyitni büfét ahol már korábban volt. Így az üzemeltetési jogot kapod meg, abban meg az engedélyek egyebek már benne vannak, nem kell neked lejárni a lábad. Ha olyan helyen akarsz nyitni büfét ahol eddig nem volt, először mérd fel van-e igény rá..Mert ha az iskola előtt van kisbolt, akkor esélytelen.. Ha van igény rá, akkor iskolai engedély, hatósági engedélyek ( önkormányzat, ÁNTSZ..)
2011. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!