Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen végzettségre van...

Milyen végzettségre van szükségem, ha saját vállalkozásomba szeretném az általam készített (varrt) babatermékeket értékesíteni?

Figyelt kérdés
Babadolgok varrásával szeretnék foglalkozni, de nem tudom, hogy milyen végzettségre (ha kell egyáltalán) kell hozzá?
2011. szept. 14. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ha tudsz varrni, akkor semmilyen
2011. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen tudok, évek óta varrok itthon a gyerekeknek.

erre van valami törvényi hivatkozás, vagy valami?

2011. szept. 14. 08:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Saját vállalkozásodban vásárolhatsz magadtól, mint bedolgozótól rendszeresen is, vagy egyszeri szerződéssel is. Csak le kell papírozni az egészet, egyéb megkötés (pl. végzettség) nincsen. A felelősséget egyértelműen a vállalkozás viseli, azaz a cégnek kell felvállalnia az esetleges kártérítéseket, jogi eseményeket.


Pedro

2011. szept. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A választ nem tudom, csak kiváncsi vagyok miket varrsz :)
2011. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szoptatós párnát, babaágynemű szettet, falvédőt, fejvédőt, baldachint, ilyeneket.


Köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 14. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Van már oldalad amit meg lehet nézni? Én is szoktam a lányomnak varrni ruhákat csak olyan drágát az anyagok :(

meg most kezdenék táskákat varrni csak nem tudom mennyire érné meg az anyag árak miatt.

2011. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!