Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri szerintetek egy ruhákat...

Megéri szerintetek egy ruhákat készítő vállalkozást nyitni pár év múlva? Tudom hogy most Kína mindent visz, de lehet pár év múlva már nem.

Figyelt kérdés
Vagy mi éri meg?
2011. szept. 23. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"ruhákat készítő vállalkozás"

Varrodának hívják. Vagy ha komolyabb ruhadarabokra gondoltál akkor szabászat. Egyébként a kínai nem azért visz mindent mert menő, hanem mert olcsó és sokat gyárt. Arról nem is beszélve hogy a kínaiak nem a jólétbe fektetnek be, hanem abba hogy mégtöbbet és még olcsóbban adjanak. De egyébként különleges ruhadarabokra mindig is volt és mindig is lesz szükség, tehát nem elképzelhetetlen a dolog.

2011. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon ügyes vagy, és jó ötleteid vannak, simán menne.

Épp egy idős hölggyel beszélgettem nemrég, aki arról panaszkodott, hogy egyszerűen nem tud egy jó kosztümöt csináltatni magának itthon, mert nincs ilyen hely. Meg is fizetné, de egyszerűen nincs.

Mindig lesznek olyan emberek(mint pl én is) hogy nem fogok kínai ruhát felvenni, és ha lesz annyi pénzem, én is csináltatnám a ruháimat. De ne faluban vagy kisvárosban gondolkozz :)

2011. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár év múlva még többet fog vinni, épp most tesz meg mindent ezért az eu. Hogy a pénzügyi válságból kihúzzon minket cserébe viszi a technológiát, amit eddig nem kaphatott meg plusz a vámok törlését a kínai árukra.
2011. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És esetleg még mi érné meg ha nem a ruhák?

Köszönöm a válaszokat.

2011. szept. 24. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!