Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri-e most belevágni a...

Megéri-e most belevágni a nyerőgépezésbe?

Figyelt kérdés
Vagy már nagy rá az adók?
2011. okt. 7. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Jatszani akarsz vagy uzemeltetni?:)


Nyilvan ha talalsz jo helyet ahova elhelyezheted a gepket megeri:D

2011. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
üzemeltetésben gondolkodtam csak nem tudom ,hogy meg-e érné most belevágni mert hallottam hogy szigorítanak csak nem tudom , hogy menyire és ,hogy megéri-e még így is?
2011. okt. 7. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem te dobálod bele a pénzedet, akkor lehet nyereséges.
2011. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig most már nem nagyon éri meg. Az embereknek alig van pénze, a piac telített, mert már szinte minden sarki kocsmában is akad 1-2 nyerőgép. Egy átlagos helyen egy gép 250-500ezret hoz havonta (de a helypénz még belevariál), eddig ebből havi 100ezer volt az adó, most havi 500ezer lesz.

És ismétlem, egyre több a munkanélküli, ráadásul emelik az ÁFÁ-t, a pia jövedéki adóját, így szinte semmi pénz nem marad az embereknél, így egyre kevesebbet tudnak a gépbe hajigálni...


Itt egy pár napos hír a témában:

[link]

2011. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!