Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az a feladatom, hogy egy...

Az a feladatom, hogy egy vállalkozónak kell feltennem 8 kérdést, és a válaszát leírni. Valaki?

Figyelt kérdés

Holnapra kéne. :/ Itt a 8 kérdés:


-Miért kezdett a vállalkozásba?

-Milyen módszerrel választott tevékenységet?

-Minek volt döntő szerepe a választásban?

-Milyen erőforrásokra volt szüksége a tevékenység elindításához?

-Milyen tevékenységről van szó?

-Mennyire biztos a vevőköre?

-Melyek a vállalkozás kockázatai?

-Milyen eredményt ért el?


Társadalomismeret házi. :/ Köszönöm ha veszitek a fáradtságot. :)


2011. okt. 16. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

-Miért kezdett a vállalkozásba?

a magasabb jövedelem miatt.


-Milyen módszerrel választott tevékenységet?

adta magát, ezt tanultam, ez érdekelt.


-Minek volt döntő szerepe a választásban?

Ez meg milyen kérdés???


-Milyen erőforrásokra volt szüksége a tevékenység elindításához?

Kölcsön kértem pénzt, amit 2 hónap múlva vissza is törlesztettem.


-Milyen tevékenységről van szó?

műemlékvédelem


-Mennyire biztos a vevőköre?

változó, nagyrészt az állam


-Melyek a vállalkozás kockázatai?

a belgazdaság mindenkori teljesítménye komoly hatással van a megrendelésállományra


-Milyen eredményt ért el?

a kitűzött célokat megvalósítottam, jelenleg a vállalkozás visszafejlesztése zajlik, a piaci környezet miatt.

2011. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Megmentettél egy 1estől. :) Nem tudom mi az a kérdés, azt mondta a tanár hogy nem nekünk kell érteni, a vállalkozók tudni fogják...
2011. okt. 16. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:

nincs mit.


a második tipikus bullsith, lehet rá írni, h a "piaci folyamatok elemzése vezetett erre a döntésre", vagy olyat, h "a keresleti viszonyok tér és időbeli modellezése az elkövetkező 10 évre ennek a szolgáltatásnak a piacképességét támasztotta alá", stb... :-)

2011. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs, harmadik...
2011. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Óóó tökéletes az nekem. :)
2011. okt. 16. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Tessék.

1. Hogy egy idő után kiváltsam a munkahelyemet és főállásban tudjam csinálni a vállalkozásomat.

2. Mindig is érdekeltek a gyönyörű fehérneműk (fehérnemű webáruház).

3. Lásd a második választ.

4. Árukészlethez volt szükség pénzre, de folyamatosan fektettem bele a pénzt, nem egyszerre. Mára kb. 1200 darabos árukészlet van, de összességében a még fenn nem lévőkkel együtt kb. 1400-1500 db. Valamint a weboldal elkészítéséhez kellett pénz kb. 150.000 Ft-ból csinálták meg. Ezen kívül csak a vállalkozói igazolvány kiváltásához kellett minimális pénz.

5. Mint írtam, fehérneműk kiskereskedelme webáruház formájában

6. Nagyon sok visszatérő vásárlónk van.

7. Jó volna több lábon állni, elég kockázatos, hogy egyféle termékkörrel (fehérneműk) foglalkozunk.

8. Még nem váltja ki a fizetésem és a járulékaimat ugyan, de kb. havi 100 bejön belőle pluszban.

2011. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!