Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mekkora bevételre...

Szerintetek mekkora bevételre lehet számítani? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Karácsonyi forgatagban való árusításról lenne szó, egy vidéki megye székhelyén.

Édesség és aszalt gyümölcs szerintetek mennyire menne?

A hely tehát jó, központban van, időpont adott. Árak átlagosak, 400-600 Ft/10dkg.

Ha valakinek személyes tapasztalata van édesség, vagy karácsonyi forgatagban való árusításról, az legyen szíves odaírni a kommenthez!

Bárki válaszát szívesen fogadom!


2011. okt. 20. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
400-600 Ft/10 deka? kicsit sokallom, én 120-300 között szoktam venni mindenhol, kétszer-háromszor ennyit karácsonyi vásárban sem adnék érte
2011. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dolgoztam ilyen árusok mellett elég sokat, mind ilyen árral dolgozott. Elmondásuk szerint nagykerben veszik 1000-2500 között /kg, fajtától függően. Ez érdekes.
2011. okt. 20. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:
én veszem a nagycsarnokban, tesco folyosón lévő standon...
2011. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, én elhiszem. Igazából kinézem az árusokból is, hogy túloztak a nagyker árral. Amúgy rendezvényekre jártam velük, lehet ott volt megengedhető ez a 4-600 Ft, de nem ment nekik rosszul.
2011. okt. 20. 16:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem az ára miatt nem vennék! Egy ilyen vásárban az ember az édességigényét a forralt borral, friss kürtös kaláccsal stb elégíti ki. Max aszalt gyümi bejöhet, de a kimért, odafagyott gumibéka, pilótakeksz és bocskorszíj felejtős! Szerintem.
2011. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az első, amit egy karácsonyi vásárban keresek, az a sült gesztenye. Anélkül soha nem megyünk haza, a gyerekek imádják. Szeretek még egyedi, kézzel készített díszeket is venni. Hozzá tartozik még a forró csoki a gyerekeknek, nekünk pedig a forralt bor. Nekem a hangulat a lényeg. :-)
2011. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
karácsonyi forgatagban ami megy: forralt bor, "paraszti" kaják, kürtöskalács, gofri!! esetleg főtt gesztenye.
2011. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Igazat adok az előttem szólóknak, télen ezek nem hiszem, hogy olyan jól mennének. Az ár szerintem korrekt, de pont karácsonykor nem keresik annyira ezeket, mint pl. a búcsúban. :)
2011. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Sajnos forralt borból, kürtőskalácsból és "paraszti kajákból" is túl nagy a kínálat ilyenkor, ezért gondoltam erre.

Héhaver amúgy az sült gesztenye nem főtt!:D:D

2011. okt. 21. 19:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát az első válaszokat inkább nem is kommentálnám..


Mindenki tudja, hogy a karácsonyi vásáron minden drágább, mégis megveszik az emberek.. Imádják az emberek a drága vásárlást és az ezzel járó hangulatot.. Mindenki mondja, hogy jaaaj én megveszem a Tescoba stb.stb., de aki kimegy egy vásárra, annak a 60-80%-a tutti vásárol valamit.


Az ár meg környéktől is függ..

De szerintem az ötlet nem rossz és jó kivitelezés mellett működőképes!!

2011. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!