Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Büfét szeretnénk nyitni, kell...

PékN kérdése:

Büfét szeretnénk nyitni, kell e valami végzettség hozzá? A Helyben sütött pizza, kürtős kalács, apró pék árú, kolbász-lángos-pecsenye és ezek általános követőit készítenénk, de nem ott fogyasztással, hanem elvitelre, illetve kiszállítással.

Figyelt kérdés
Párom tejtermékgyártó én sütőipari termékgyártó szakmával rendelkezünk.Köszönöm hozzáértő válaszukat.
2011. nov. 18. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Van végzettségetek, az elég hozzá.
2011. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre a végzettségre szerintem is kiadják a vállalkozóit az általad felsoroltakra.

Először annak járj utána, hogy a helyiség, ahol ezt végeznéd, az ANTSZ (=régen KÖJÁL) szerint megfelelő-e, vagy mit kell még rajta alakítani ahhoz, hogy az ő engedélyüket is megkapd.

2011. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sztem kell hozzá egy kereskedő- boltvezetői is.
2011. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 menta34 ***** válasza:

Csináljatok társas vállalkozást, ne egyéni vállalkozót, akkor ember soha meg nem kérdi milyen papírotok van... :)


Amúgy büféhez nem kell végzettség.

lásd: [link]


keress rá, hogy "szakács" - ott fel van sorolva mihez nem kell.


Ha van egyéb kérdésed írj privátban.

2011. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!