Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt olyan aki maszekban...

Van itt olyan aki maszekban vagy saját vállalkozásban foglakozik fólia hegesztéssel? (tasak, zacskó, fólia készítéssel, vágással)?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem, de feleslegesen nem írom le, ha senki nem foglakozik ezzel:)
2011. nov. 21. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én régen csomagoltam így el dolgokat, még diákmunkában. Írd le ide a kérdéseidet hátha tudok majd rá válaszolni. Mindenképp ide írd le mert szerintem van még olyan ember aki tudhatja a választ.
2011. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából most gondolkodok azon, hogy elég olcsón hozzá tudnék jutni egy fóliahegesztő géphez(kézi).Anyósom régen csinálta, így ő meg tudna tanítani a kezelésére.És ezzel csinálnék a gyes mellett egyenlőre csak feketén zacskókat fóliákat, a helyi éttermek, zöldségesek számára, és ha lenne rá kereslet, pár hónap múlva kiváltanám a vállalkozóit.Nem meggazdagodni szeretnék, csak kereset kiegészítésre gondoltam, ha 10-20 ezer lenne a havi pluszom akkor annyi.Kérdésem igazából, hogy aki csinálta mennyi haszna van rajta, esetleg tudja e mennyit érdemes kiadni egy ilyen gépre stb..Mindent tudni szeretnék magáról a gyártásról, meg hogy ha tegyük fel legyártok 3000db-ot valamelyikből, mennyi haszon lenne rajta, ha az alapanyagot levonnám.
2011. nov. 21. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!