Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes eladni a bt-t vagy...

Érdemes eladni a bt-t vagy inkább szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves bt-m, nincs vele semmi gond (tartozások vagy ilyenek) csak egyszerűen nincs már megrendelésem, ezért úgy döntöttem, hogy megszüntetem.


Viszont korábban hallottam olyat, hogy érdemesebb inkább eladni, mert vannak akiknek jól jön egy ilyen cég. Megéri ezzel próbálkozni? Egyszerűbb/bonyolultabb eladni mint megszüntetni? Esetleg lehet hogy valaki még fizetne is érte egy keveset? Mit tudtok ezekről, mit tanácsolnátok?


2011. dec. 8. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Ha tényleg ilyen jó a helyzet, már tartozás és egyebek, akkor érdemes eladni.

Tényleg fizetnek érte. Oka egyszerű: a jó múltja miatt könnyebben kap, kaphat pályázatokra pénzt, megbízhatóbbnak tűnik.

Hirdesd meg. Csak előtte próbáld meg felmérni mit érhet a céged.

2011. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz, és hol szoktak ilyeneket hirdetni?

Sajnos értéke nem igazán van, nincs benne vagyon, nincs ügyfélkör, semmi ilyesmi.

2011. dec. 8. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:

ceguzlet pont hu, de van több is.

mivel foglalkozott a cég, lehet engem is érdekelne.

2011. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kösz, megnézem


grafika, web

2011. dec. 9. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!