Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kocsmát szeretnék nyitni! Mik...

Kocsmát szeretnék nyitni! Mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen kényszerből,mivel 2 éve munkanélküli vagyok,és ez a pénz megélhetésre túl kevés.Kocsmáros már voltam, nem gazdagodtam meg,de lényegesen több pénzem volt.Vannak barátaim akinek kocsmái vannak, Ők le akarnak beszélni róla,de azért minden jobban élnek!Pár jó szolgáltatással szerintem lehet nyereséges.Várom ötleteiket:Előre is köszönöm!!
2011. dec. 15. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
-sok pia mellé karaoke :) (a magyar dalok reformja! pl: a bikicsunáj és a táncolj cigány lány :) )
2011. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sörpong esteket tarthatnál :)
2011. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sörpong,ezt még nem hallottam,de azért köszönöm a válaszokat
2011. dec. 15. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
régen a játékgépek sok embert bevonzottak (sajnos), de ma ma már nem éri meg játékgépet tartani, amúgy ha jó helyen tudsz nyitni ahol legalább 1km-es körzetbe nincs másik, akkor tuti nyerő vagy, csak azt is el kell dönteni, hogy fiataloknak szóljon, vagy inkább munkanélkülieknek stb...
2011. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos van egy a közelben,de miért ne lehetnék jobb,főleg ennyi segítséggel,amit ujból köszönök!!
2011. dec. 15. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!