Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üzlethelyiségem van, milyen...

Üzlethelyiségem van, milyen profilú vállalkozásra váltsam jelenlegi tevékenységemet?

Figyelt kérdés

Van Érden egy 110 nm-es üzletem (vendéglátás). Nem megy rosszul, de úgy érzem, ennél többet is ki lehet hozni egy vállalkozásból, mint amit most hoz. Milyen profilra váltsak helyette, ha már van egy ekkora üzletem??? Az üzlet nagyon jó helyen van, főútvonal, stb. Milyen vállalkozás az, amihez a bevételből keveset kell visszaforgatni árura? Elsősorban éppen az előző kérdés miatt szolgáltatásban gondolkodom... Pl. masszázs? Ez menne Érden?


Csak komoly választ adók írjanak légyszíves!


2011. dec. 27. 10:01
 1/3 anonim válasza:
Masszás, szoli, tetkó, fodrász. Egyszerre mind, aztán vagy bejön vagy nem...
2011. dec. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ez nem megy rosszul, akkor nem abban gondolkodnék hogy ez helyett, hanem mellett. Ha az új dolog nem jönne be, akkor még mindig menne a vendéglátói egységed. Viszont ha ezt bezárod, akkor kezdheted az elejétől..

De a mostani üzletben is gondolkodhatsz egy kis fellendítésben, bár nem tudom most hogy sikerült az ünnepi szezonod. Reklámok, akciók menjenek;)

2011. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásokat.


Az a baj, hogy annyira nincsen pénzük mostanában az embereknek, hogy az félelmetes. Hiába vagyunk az egyik legolcsóbb vendéglátóhely Érden és hiába tér be hozzánk nagyon sok vendég naponta - száz feletti szám - a fröccsökből nagyon nehéz összeszedni a folyamatosan emelkedő hiteltörlesztőre. Egyszerűen már lehetetlen. És nem vígasztal az, hogy sorban zárnak be a környékünkön a vendéglátók, mert nincsen közönség és az sem vígasztal, hogy minket az egyik legerősebbek közé sorolnak. A játékgépadó drasztikus emelése és a jövedéki adó emelése nagyon keresztbe tett, most meg még az áfa emelés... :( Szóval a magunk nemében nagyon erősek vagyunk, viszont ez most már kevés ahhoz, hogy az egekbe szökellő banki törlesztőt fizessük.


Ezért gondoltam arra, hogy valami olyat kéne csinálni, ahol nem száz forintjával kell "összeszedni" a napi betevőt, aminek ráadásul rögtön több mint a felét utána árura vissza kell fordítani.


De mivel az üzlet elég nagy és "L alakú", ezért már gondolkodtunk azon, hogy leválasztjuk és a vendéglátás mellett próbálunk ki még valamit egy leválasztott kisebb helyiségben.


Köszi a hozzászólásokat! :)

2011. dec. 31. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!