Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudok pénzhez jutni?...

Hogyan tudok pénzhez jutni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy olyan vállalkozásba szeretnék bele kezdeni amit már csináltam és jó vagyok benne, kezdésnek havi 200-300 ezreket tudnék vele megkeresni aztán határ a csillagos ég.

De viszont kb 100 ezrem van és min 300kéne de inkább több

(ideális persze a 3-5millió lenne) de 300k ból is havi 150k meg tudnék keresni.

500-600ból 200-300at


Hogyan tudok pénzt szerezni hozzá hitelt nem tudok felvenni kezesem nincs...stb???


(Szeptembertől tanulói jog viszonyom van de csak azért, hogy a vállalkozói kiváltása után ne keljen járulékokat fizetnem.

Vállalkozóit már kiváltottam, munkám sajnos most nincs)


2012. jan. 9. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
AZ meg fordult már a fejedben az ügyeskedés helyett, hogy elmész, dolgozol, spórolsz és ha összejött a pénz belevágsz a tuti bizniszbe?
2012. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Keresek munkát jelenleg is.
2012. jan. 9. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megírod hogy mi az elképzelésed, merre laksz, akkor én lehet fektetnék a vállalkozásba.
2012. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi ez a vállalkozás?
2012. jan. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Off: Szerinted véletlenül nem írta le?


On: Spórolni kell, vagy nézz pályázatokat amik kezdő vállalkozásoknak szólnak (olyan is van amit nem kell vissza fizetni, és olyan is amit vissza kell kedvező feltételek mellett).

2012. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!