Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » New Yorker divatruházati...

New Yorker divatruházati boltot szeretnék nyitni, de hogyan?

Figyelt kérdés
A városunkban még nincs New Yorker és mivel saját vállalkozást szeretnék indítani, arra gondoltam hogy egy ilyen jól bevált és közkedvelt divatboltot lenne érdemes nyitni. Azonban bárhol keresgéltem a neten, nem találtam semmi hasznos információt erre vonatkozóan. Kérlek, aki tud valamit ezzel kapcsolatban, bármit, akár azt hogy tuti bukás v információt a nyitótőkével kapcsolatban, írjon! Előre is köszi!
2012. jan. 9. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Mint minden ilyen üzlet, van egy központi cég akik üzleteket nyitnak és ök hozzák be a termékeket.

Ha szerencséd van akkor foglalkoznak franchising eladással, ami azt jelenti, hogy te leteszel egy nagyobb összeget nekik, ök meg megtervezik a boltodat. mindent úgy kell csinálni ahogy ök kérik, minden akciót, nem akciót csak ök adhatnak ki. vagy is önálló nem leszel, mindenképpen nagyban függesz az anyacégtöl.

általában minden hónapban le kell tenni egy összeget nekik, ennek fejében te mindent megkapsz reklámként stb... általában pár napon belül hozzák a terméket amit rendelsz, és általában ezt fuvarköltség mentesen.


keress rá, hogy new yorker anya cég, vagy üzletvezetö vagy ilyenekre. ha megtaláltad az anyacéget akkor már meg lesz hogy hol kell érdeklödnöd.

2012. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már megpróbáltam így rákeresni, mivel én is franchise-banngondolkodtam, csak sajnos nem igen közlik egy honlapon sem érthetően a menetet. Na de akkor azt hiszem hanyagolom is. De még1x köszi!
2012. jan. 9. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!