Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek lenne kereslet...

Szerintetek lenne kereslet egy használt játék és ajándéktárgy üzletre Budapest egy viszonylag forgalmas helyén?

Figyelt kérdés
Használt ruha bolt már nagyon sok van de használt játék sehol,pedig én bemennék egy ilyen üzletbe.Ti nem?!
2012. jan. 11. 16:03
 1/7 anonim válasza:
Nagyon jo otlet sok sikert:)
2012. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használtruha-boltban rengeteg játék van. Szerintem nem lenne rá olyan nagy kereslet.
2012. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem jo lenne olyan "specis" uzletke:)
2012. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet!
2012. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha egy tényleg jó helyet fog ki az ember, akkor van jövője! A kérdés inkább az, mennyien vesznek inkább használtat, mint újat!
2012. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen használt játék bolt, sztem menj be oda és tájékozódj, A Ferenc körúton van a Mester utcai találkozásnál, egy nagy utazási iroda van mellette.
2012. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Egyelőre csak nagyon elmélet.

Gyes-en vagyok ami 1 év múlva lejár de már most szeretnék dolgozni viszont munka zéró!

Bárhova megyek állásinterjúra én hülye mindig elmondom h Gyes-en vagyok és milyen meglepő hát felsem hívnak...:(

2012. jan. 11. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!