Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mindenkit üdvözlök! Szerintete...

Rufusz1234 kérdése:

Mindenkit üdvözlök! Szerintetek megéri-e egy nagy banknál egyéni vállalkozói státuszban mobilbankárként dolgozni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó fizetést ajánlottak, és viszonylag korrekt a munka is. Akinek van tapasztalata ilyen téren, vagy akár most is ebben működik, írjon pár szót róla! Kicsit tartok ettől az "egyéni vállalkozó" státusztól.
2012. jan. 17. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom fix+jutalék?...
2012. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak jutalék...:(
2012. jan. 21. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen bank? Milyen állás? Priviben írnál 1-2 részletet? Leginkább a munka jellege és a fizu érdekel és a feltételek, milyen elvárásokkal vesznek fel oda valakit?


De én is ezt kérdem...

Inkább konkrétabban.

Havi 400 ezerből egyéni vállalkozóként vagy tudom is én miként (de számlaképesen) meg lehet menteni 300 ezret?


Mondjuk úgy, hogy kiadásnál egy albérlet (legyen iroda vagy tudom is én hogy fogadják el) és telefonszámla, esetleg üzemagyag kiadás (mert számlát lehet róla szerezni) szerepelne.


Vagy hogy megy ez? Van telefonom, albérletben élek, ahol van kiadás rendesen, kocsi nincs, de üzemagyag számlát szerezni semmiség...


Bocs, hogy nem tudtam válaszolni, de ez engem is érekel, hogy hogy lehet a legtöbbet megtartani. Én pár hónapig alkalmazott leszek, de utána vállalkozónak kell lennem... És a 400 ezer reális, kérdés, mi maradhat belőle?

2012. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!