Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » HELP! MIt csináljak? Bővebben...

HELP! MIt csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Bankba érdemes betenni kamatoztatni a pénzem? Vagy mit csináljak vele? 12 éves vagyok 200 000 ft-t gyűjtöttem, most kamatoztatni akarom, de nemtom h hogyan (szüleim betennék bankba) de az megéri így? előre is köszönöm:)
2012. jan. 21. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
annyiból megéri, hogy nyugodtan alhatsz.
2012. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a legcélszerűbb lenne egyelőre bankba tenni. Ha hozzá nem értő kezeli, akkor ugyanis pillanatok alatt nulla lesz belőle. Olvasgass pénzügyes oldalakat, ha be akarod fektetni később, akkor fontos, hogy legyen némi hátértudásod.
2012. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

12 évesen a felnőttek elszedik tőled a pénzt seperc alatt ha bármivel bizniszelni akarsz. Szóval bank.


Csak úgy kiváncsiságból, mit jelent hogy "gyűjtögettem"? Anyuék adták a huszasokat? :)


Abszolút nem irigységből kérdezem, az én gyerekeimnek is van ennyi, általunk.

2012. jan. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem. Hát nem költöttem el a pénzem (karácsony,szülinap) meg megcsináltam valaki helyett valamit és adott érte pénzt (pl. házifeladat) de nem kapok zsebpénzt:)

köszi a válaszokat!:)

2012. jan. 22. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez futja pár roma család uzsora kölcsönét. Nyugodtan hitelezzél nekik aztán ha eljön a behajtás időpontja pár nagydarab fickót egy huszasért felfogatsz egy órára. 1 hónap alatt megduplázhatod pénzedet
2012. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fialtatni szeretnéd a pénzedet, akkor értékállóbb helyre kell betenned, mint a bankok! Fektesd aranyba! Jobb hozama van, mint bármelyik banknak, és bármikor hozzáférhetsz, ha szükséged van rá!!!
2012. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!