Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha szeretnék nyitni egy bárt...

Ha szeretnék nyitni egy bárt vagy kávézót, milyen érettségik kellenek az egyetemhez?

Figyelt kérdés
Még csak hetedikes vagyok, de ma ilyenekről beszélgettünk, hogy ki mi szeretne lenni, és engem ez érdekel. Külföldre jobban szeretnék menni és ott nyitni egy saját vállalkozást, vagy az problémásabb?
2012. jan. 25. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha az a kérdésed, h milyen VÉGZETTSÉG kell ehhez, akkor kézenfekvő, h valamilyen vendéglátós végzettség.


Valójában az sem baj, ha nincsen. attól még nyithatsz ilyen helyet. elég alkalmaznod valakit, akinek van.


Ami fontosabb, komoly pénz kell hozzá!

2012. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de azt nem írják elő, hogy mondjuk pl emelt szintű matek érettségi kell e az egyetemhez, ahol ezt a vendéglátást tudom tovább tanulni, vagy valami ilyesmit?
2012. jan. 25. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:

A felsőoktatási törvényt állandóan változtatják.

Ha figyeled egy kicsit a híreket, akkor meglátod, hogy most pont egy nagy port kavaró változtatás van.

Mire te odajutsz, hogy érettségizz, addigra már rég nem ezek a feltételek lesznek, mint most.

2012. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igaz..:D
2012. jan. 25. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy kávézót nyiss csak egy vállalkozói kell és az indításhoz pénz. Amikor ezek megvannak elvégzed a papír munkákat, berendezed stb. és alkalmazottakat veszel fel, akiknek erre szakosodott végzettségük van. Nagy körökben ennyi. Szóval ahhoz, hogy kávézót nyiss jelenleg nem kell külön végzettség, de ha így haladunk lassan a levegővételt is beadóztatják és a járást is iskolában fogják oktatni.
2012. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. jan. 26. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!