Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 1 millió Ft 15 nap alatt <nem...

1 millió Ft 15 nap alatt <nem is rövid>?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy 15 nap alatt kell össze szedjél 1 millió Ft-ot. Mit tennél? Nincs semmi ingóságod, hitelképtelen vagy.

2012. febr. 6. 21:52
1 2 3
 1/25 Imre Pál válasza:
38%

Én pont 15 naponta szoktam összeszedni 1 millió forintot, egy nagyon spéci tervel.

De azt hiszed hogy ezt majd pont neked fogom elmesélni.

2012. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
36%
Elég hosszú idő. 7 nap alatt összeszedem, de mit csinálok a maradék nyolcban?
2012. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem fizetném, mennék futkosóra, mondjuk olaszba csövezni pár évre. Az volt a kérdés, hogy mit tennék, én ezt tenném!
2012. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm, ment a zöld kéz.


Várok még ötleteket :D

2012. febr. 6. 22:54
 5/25 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire kell. Ha az életem múlna rajta, elmennék prostinak, fiatal vagyok és szép, simán összeszedném.

De ha annyira nem fontos, akkor inkább ezt nem tenném meg, hanem lemondanék arról, amire kell.

2012. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

ma: 23:08:


Csupán 33 óra dugás és egy szopás lenne az ára az 1 M forintnak, ha 30 ezret kérnél óránként. Ezt az életösztönt már szeretem, de tényleg. Darwin könnyei keresztbe csordulnának, ha látná, hogy a természetes kiválasztódás milyen kreatív és elhivatott túlélőket hozott világra :D.

2012. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

"Tegyük fel hogy 15 nap alatt kell össze szedjél 1 millió Ft-ot. Mit tennél?"


Megpróbálnék felébredni a mesék világából.

2012. febr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ja és hogy én mit csinálnék, ha az életem múlna rajta?


Ha semmi kölcsönkérés nincs, és csak tisztességesen lehet, akkor eladnám az egyik vesémet, és a fél tüdőmet, bár ezutóbbinál nem tudom kinek kell egy szeneszsák.

2012. febr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Prostinak állni végül is tényleg nem akkora hülyeség, pénzt keresel és még élvezed is. (jobb esetben) Nyilván meg kell válogatni a kuncsaftokat.
2012. febr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Imre Pál válasza:
100%

9.-nek.

Abban a szakmában általában a kuncsaftok válogatnak, nem pedig te.

2012. febr. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!