Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ki tudna nemi infot nyujtani...

Ki tudna nemi infot nyujtani a Szechenyi terv mukodeserol?

Figyelt kérdés

Pontosabban arra gondoltam, hogy hogyan mukodik is ez, mik a kovetelmenyek. Ha valaki tudna kuldeni egy linket ahol reszletesebben le van irva az egesz meg koszonnem.


A valaszokat elore is koszonom


Es elnezest az ekezetek hianyossaga miatt.



2012. febr. 27. 18:38
 1/3 zoli17 ***** válasza:

kormány közeli céggel kell szerződnöd 25% al a piaci ár felett, majd a 25% odat visszapályázhatod uniós és állami forrásbol. ettől persze vannak eltérések, de ezt külföldön úgy hívnák.... nem is mondom.


az első terv tényleg hasznos volt, a mostani csak pénz kijátszás?

[link]

pályázat író cég csinálja manjdnem kivétel nélkül, persze ők sem kormányközeli cégek.

az utolsó csavart is meghatározott cégtől kell venned, ők sem kormány közeliek..

de sokféle páylázat van, lehet olyan is amiben te jársz jol.

2012. febr. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget
2012. febr. 28. 19:56
 3/3 zoli17 ***** válasza:

második nekifutásom:

első lakásfelújítás volt. semmit nem ér.


ma telephely vásárlásra akartam pályázni. nagyon jó ajálat van mikrovállakozásra. 8% kamat, enyhített feltételek...

3 napja ezen ülök, minden stimmel 8.számú melléklet: 5000 főnél kisebb településre nem adnak semmit.. fucsba ment.

ezt a tipust ajánlani tudom, 5% ért írták volna meg a pályázatot. csomo igazolás kell, de megéri

2012. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!