Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan indítsak vállalkozást?

Hogyan indítsak vállalkozást?

Figyelt kérdés
Még teljesen kezdő vagyok ebben a témában,tudni kellene mindent róla,a jogokat,a pénzügyeket,stb.Van egy konkrét elképzelésem,hogy milyen üzletet szeretnék nyitni.Teljesen más szakmám van,mint amit az megkövetelne.Logisztikai ügyintézőnek tanultam,ugyebár itt volt áruterítés,anyagbeszerzés,vállalkozások ismerete,stb.Le kellene tennem egy boltvezetőit is?Én szeretném csinálni a válallkozást(én lennék az eladó)...A munkaügyi központoknál hogyan működik a kezdő vállalkozók megsegítése?Úgy tudom,aki regisztrál,kap kezdőtőkét(1-2 millió forintot).Mik a feltételek? AZért nem olyan könnyű személyesen érdeklődnöm,mert jelenleg is iskolába járok,és elég beosztottak,ütemezettek a napjaim.Egyébként idén végzek,azért gondolkozom nyáron valami vállalkozásban!21/L
2012. febr. 29. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni, de nem nagyon éri ma meg semmilyen vállalkozást nyitni Mo-on. Lehet, hogy kapsz egy kis kezdőtőkét, erről nem tudok, de ha annyira segítőkészek lennének a vállalkozókkal szemben, akkor miért ba**nak egyből oda több százezer forintos büntetéseket, ha valami nincs rendben? Azért, mert az államnak nem áll érdekében, hogy vállalkozz, sőt...

De ha tényleg nagyon szeretnéd, akkor csináld, nem lebeszélni akartalak róla, és boccs, hogy a kérdésedben nem tudtam segíteni, de sajnos ez a tapasztalatom. :)

2012. febr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos ezt hallom én is sok embertől...:( Inkább a külföldi (koreai,Japán,kínai) cégeket protezsálják!
2012. febr. 29. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most adom vissza a vállalkozásomat,mert becsődöltem.A munkaügyi központ az égadta világon semmit sem ad.Nagyon gondold meg mit csinálsz,mert a vásárlóerő egyre csak fogy.Semmire nincs kereslet,amire meg igen abból olyan kevés,hogy fentartani magad nem fogod tudni.
2012. márc. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudni kellene mit is akarsz csinálni? mert ha a 15000. szépségszalont. 82000. építőipari céget, 7569. fodrászatot akarod megnyitni akkor kár is belefogni. Viszont ha egyedi ötleted van, vagy épp nem egyedi de konkurencia minimális akkor megéri.


Munkanélkülitől nem fogsz kapni semmit, szerintem máshonnan sem.


Érdemes keresni egy könyvelőt, kikérdezni. Így is úgyis kelleni fog + naprakész hivatalos információkkal tud szolgálni.


abban gondolkodj hogy egyéni vállalkozóként havi ~60e a járulék utánad, ha van bevételed ha nincs, és akkor nem beszéltünk az árukészletről, helybérlésről, alkalmazott fizetéséről.

2012. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
-szóval gondold meg nagyon:((((
2012. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!