Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Emelt díjas SMS szolgáltató...

Emelt díjas SMS szolgáltató cég létrehozása/feltételei?

Figyelt kérdés

Üdv!


Az lenne a kérdésem egy ilyen cégnek milyen feltételei vannak illetve mi a menete az el indításához és kell-e valami speciális engedély stb. Aki esetleg tud valamit írjon. Az is jó ha tud linkelni olyan forrást ahol le vannak írva ezek a dolgok. :) Előre is Köszönöm a választ.


2012. márc. 5. 17:35
 1/2 szekhely com ***** válasza:

Én régebben próbálkoztam ezzel, mert úgy gondoltam, hogy nagyon szép pénz az, amit eltesznek ezek a szolgáltatók. Gyakran 50-90 %-ot is!!!

De aztán amikor szerződni akartam a mobil szolgáltatókkal, akkor kiderült, hogy iszonyatosan drágán adják az emelt díjas szolgáltatást. A haszon nagyon nagy része náluk csapódik le. A viszonteladó haszna igen csekély. Ráadásul egy-egy telefonszámhoz mindhárom (lassan 4, vagy 5) hazai szolgáltatóval külön le kell szerződni.

Szóval először közvetlenül a szolgáltatóknál érdeklődj. Aztán ha azután is marad kedved az egészhez:-), akkor az már egyszerű.

2012. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én bementem a T-Mobilba és a többibe, azt sem tudták mit akarok :D

Nagy nehezen adtak 1 tel számot technikusra, azt pedig azt mondta nem foglalkoznak ilyennel... Most akkor mégis ki foglalkozik??

2015. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!