Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mire van szerintetek a legnagy...

Mire van szerintetek a legnagyobb kereslet manapság az online vásárokon?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni internetes aukciós oldalakon árulni és kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mire lenne kereslet és mi az ami teljesen esélytelen. Régebben már árultam régi, lecserélt vagy feleslegessé vált dolgaimat és megtetszett, ezért is foglalkoznék vele komolyabban.
2012. márc. 7. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
sexre
2012. márc. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat nem ilyen jellegűre gondoltam.
2012. márc. 8. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a vonat már elment.
2012. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2012. márc. 9. 16:19
 5/9 anonim válasza:
Ruhát.
2012. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arra gondol, hogy már hatalmas a kínálat (ahogy láthatod) az ilyesfajta oldalakon, és mivel már külföldi aukciós oldalak is nyitottak Magyarország felé onnan még olcsóbban lehet árúcikkeket szerezni. Magam is gondolkodtam ezen, úgy szerettem volna, hogy külföldről rendelek cuccokat és eladom itthon, de mivel nem lenne nyereséges, vagy csak nagyon minimálisan, ezért lemondtam róla. Szóval, ha nincsenek jó külföldi kapcsolataid olyan területen ahonnan az adott holmit igen olcsón tudod behozni Magyarországra, hogy azon rendes profit is legyen, akkor nehéz dolgod lesz.
2012. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, én is ezen agyaltam csak reméltem hogy van valami tippetek hogy mibe lenne azért érdemes belekezdeni, persze nem akarok ebből én most milliomos lenni de kis mellékesnek el tudnám képzelni, de hát akkor valami mást kell kerítenem, és köszönöm a válaszodat.
2012. márc. 10. 19:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akartam elvenni a kedved az egésztől és, ha nyitott szemmel jársz talán még lehet belőle valami. Sajnos én az előtt feladtam már mielőtt kipróbáltam volna, szóval nem saját tapasztalatról írtam. Elég nehéz olyan + kis jövedelmet szerezni amibe az elején ne kellene rengeteg pénzt és időt bele ölni. Szóval légy optimista, jár nyitott szemmel, légy nyitott több minden felé, informálódj és ne add fel rögtön az első kudarc után. Ja és merj belekezdeni, mert szép és jó, ha fejben mindent elintéztél, de ha nem mersz lépni akkor nem fogod megtudni mi lett volna.

Sajnos jelenleg saját tapasztalatról nem tudok írni mit keresnek igazán az interneten, de szerintem ez

korosztálytól is függ.

Sok szerencsét!

2012. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Kifejezetten ösztönzőleg hatott rám ez a kommentár most, úgyhogy azt fogom tenni amit javasoltál szerintem, utána nézek komolyabban is a dolgoknak és hát hátha megtetszik valami amivel úgy gondolom hogy érdemes lenne foglalkozni, még ha nem is lenne rögtön nyereséges vagy éppen rengeteg időt igényel. Szóval egy szó mint száz, köszönöm hogy egy kicsit motiválttá tettél. :)
2012. márc. 10. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!