Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehetne 2 év alatt 200...

Hogyan lehetne 2 év alatt 200 EU tőkéből 2000 000 eurót csinálni?

Figyelt kérdés

20 vagyok még soha nem dolgoztam de nem is akarok.

Valamilyen vállalkozást kéne indítani.

Szerintetek ezzel mennyit kereshetnék:

Ha programozás oktatóanyagokat és saját játékaimat árulnám egy üzletben?


Teljesen a 0 ról 200 EU készpénzzel mi az a út ami 2 év alatt elvezethet ahhoz a 2000 000 EU hoz teljesen legálisan.


2012. márc. 13. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"soha nem dolgoztam de nem is akarok"


Ilyen hozzáállással nemhogy 2 millió Eurót, hanem 2 Eurót sem fogsz csinálni.

2012. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyerj a lottón.
2012. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
bwin.com
2012. márc. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már azt hittem, ma nem is lesz ostobenkó félkamu kérdés.
2012. márc. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, én legszívesebben felpofoznának. Ez a hozzáállás eléggé szánalmas.
2012. márc. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"még soha nem dolgoztam de nem is akarok. "


Akkor szerintem a kötél a legjobb választás és nincs több gond.

2012. márc. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nem gondolod hogy ha valaki tud 200 euroból két év alatt kétmilla eurót csinálni, azt nem fogja ingyen itt leírni neked? Továbbá, nem gondolod komolyan hogy kétszáz euróból 2 millát lehet cisnálni két év alatt? Nem godnolod, ha ez létező lehetséges lenne, akkor MINDENKI ezt csinálná? Továbbá már 20 évesen soha nem dolgoztál és nem is akarsz hozzáállással éhenkórász leszel csak. Ettől ilyen ez az ország.
2012. márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyél lottót oszt' vagy bejön vagy nem....
2012. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"20 vagyok még soha nem dolgoztam de nem is akarok."


Tégy egy szívességet a társadalomnak és menj ebből az országból valami irtó távoli helyre! Már így is rengeteg ingyenélőt tartunk el az adónkból és a politikában is túl sok az ilyen hozzáállású ember!

Ismered azt a mondást, hogy "aki nem dolgozik, ne is egyék"?

Ha nem akarsz 45 éven keresztül napi 8 órában robotolni kevés pénzért, az érthető, de a munka változtatja az állatot emberré. Ha értesz valamihez, értéket teremtesz és talpraesett vagy, akkor kevés munkával kereshetsz sok pénzt. Nulla munkával viszont csak két módon: vagy nyersz a lottón, vagy LOPSZ. Előbbi nem túl valószínű, utóbbi miatt remélhetőleg lecsuknak (bár az sem jó, ott is mi fogunk eltartani).

Továbbra is azt mondom, ha kakis a meló, akkor ne ebben az országban élősködj!

2012. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lcps ***** válasza:

Nincs rá konkrét recept.

Sokat számít az ismeretségi köröd.

-De ha a körülményeket figyelembe veszed, akkor a leg jobb ha szervezel egy tudományos utazást, pl.: a délisarkra, ehhez mindig találsz szponzorokat.

Az út viszontagságairól folyamatos kizárólagos tudósitó irodával szerződés. Ebből már fedezhető az út.

Felfedezel egy Jeti lábnyomot! Elhívod a hivatalos szakértőt a témában, aki balesetet szenved, esetleg eltűnik. Ennek felkutatására már sokkal nagyobb összegek állnak majd a rendelkezésedre.

Sokat nyilatkozól mennyire sajnálod, meg hibásnak érzed magad ezért a keresésére indulsz.

Ha előkerül, hősként tetszelegsz jó pénzügyi ajánlatokkal.

Ha nem kerül elő akkor emlékbélyeget készitesz az emlékére, viszonylag kis számban.

A kliséket később az örzésedben tartod, ami egy gázrobbanás miatt megsérül, megsemmisül.

Így a birtokodban maradt néhány bélyeg ára a magasba szökken, és szerintem túl léptük a 2milliót.

Szóval a 2milla feletti részt légyszi utald. mert nekem 200eurom sincs.

2012. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!